Arabalı Kurye

ARABALI KURYE

arabaMotorsikletli kuryelerin taşıyamacağı büyüklükte ve ağırlaktaki gönderileriniz için arabalı kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.Gönderilerin büyüklüğüne yada ağırlığına göre araç tahsisi yapılabilir.Arabalı kurye ile her boyuttaki ve ağırlıktaki koli,paket veya herhangi bir eşyayı rahatlıkla istediğiniz yere ulaştırabilirsiniz.Günün her saati arabalı kuryeden yararlanabilirsiniz.
Araçlı kurye gönderimi normal olan gönderilerden farklı olarak teslimatın boyutu ve ağırlığı fazlaysa araçlı kurye tercih edilir. Araçlı kurye ile her türlü gönderiniz yapılır evraklarınız, eşyalarınız vb. kurye şirketi tarafından tahsis edilen araçla firmanızdan alınır ve direkt olarak teslimi yapılır. Araçlı kuryede ücretlendirme normal gönderinin 4 katıdır.Ancak kg ve yükseklik sınır vardır bu açıdan fazlaysa bu gönderilerin ücreti araç şoförü tarafından belirlenir, bu her firma açısından geçerlidir.
Aracın yapacağı her bir tur ayrı bir ücrete tabi tutulur taşıma süreleri o saate bulunan trafik yol,hava şartları ve taşınan evrak veya paketin durumuna göre değişmektedir.Taşıma süreleri motorlu kurye personellerinden daha uzun olup yapılabilecek en kısa süreler baz alınmaktadır.
Arabalı kurye çalışma sistemi;Müşteriler sekretelerimiz aracılığıyla yada firmamımızın online sipariş hattı ile siparişlerini verir.Verilen siparişler kurye otomasyon programına girilerek sipariş operatör ekranına düşer.Operatörler arabalı kurye ayarlamasını yapar ve gönderiyi aldırır.Gönderiniz gün içinde teslim edilir.Siparişin teslimatından sonra size teslim bilgisi verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir